Co večer, to úchvatnější look! 3 podoby vévodkyně Kate pro Karibik, volila také styl kněžny Grace

Date:

Podívejte se na večerní róby, po kterých sáhla manželka prince Williama v uplynulých dnech, během oficiální cesty po Karibiku.

Večerní recepce v Nassau na Bahamách se pro Kate nesla v luxusním stylu a svým lookem přítomných doslova ohromila, její saténové šaty připomínaly éru monacké kněžny Grace. Sáhla po exkluzivním modelu britské návrhářky svatební módy Phillipy Lepley, který doplnila šperky francouzské značky Van Cleef & Arpels v hodnotě 13 000 liber. Vlasy měla vyhlazené a rozpuštěné jí padaly na záda.

Během recepce na Jamajce vsadila Kate na spolupráci se svou oblíbenou designérkou Jenny Packhamovou a vybrala si smaragdově zelené šaty z vrstev šifonu a tylu se zvýrazněným živůtkem a všitým korzetem s objemnou bálovou sukní. Oblast dekoltu zdobily frivolní volánky materiálu a dodávaly šatům trošku nádech módy z poloviny 19. století.

Recepci na Bahamách si manželka prince Williama vychutnala v nápadné róbě v metalickém odstínu růžové od britské značky The Vampire’s Wife v hodnotě 2500 liber. Růžové šaty zdobily volánové rukávy a měly zvýrazněný dřík. Kate si nechala na slavnostní večer dlouhé hnědé vlasy vyhladit, rozpuštěné jí padaly na záda. K modelu vybrala kabelku zdobenou vyšívanými mayskými vzory.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

5 nejlepších letošních trendů pro svatební outfity

Vkročit do nového roku znamená přijmout neotřelé styly, zejména...

Jak se stát striptýzovým tanečníkem/tanečnicí: Průvodce pro začátečníky

Stát se striptérkou nebo striptérem je cesta, která může...

Stylová a moderní vánoční výzdoba vytvoří sváteční atmosféru.

Studené zimní dny jsou krátké, brzy se stmívá a...

Účinnost reklamních předmětů dokládají i statistiky: Co říkají?

Propagační předměty umožňují vytvořit pro zákazníky i klienty dlouhotrvající...